Aksidentohet ish-konkurrenti i Përputhen

Magazin

Një aksident pa lëndime të mëdha ka pësuar një ish-konkurrent i Përputhen.

Ish-konkurrenti i Përputhen, Fation Kuqari, është përfshirë një ditë më parë në një aksident. Edhe pse makina ka pësuar dëmtime në pjesën anësore, fatmirësisht Fationi është në gjendje të mirë shëndetësore.

Ndërkohë kujtojmë se ish-konkurrenti i “Për’puthen” ka treguar shpeshherë se është i apasionuar pas makinave luksoze dhe shpejtësisë.
Nga ana tjetër, janë publikuar pamjet ku shihet se makina e tij tip “Audi” ka pësuar disa dëmtime.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*

code