Antonela me fjalë të rënda për Dagz-in: Mashkull tipik që shkon pas gruas

Magazin

Situata të papritura po ndodhin në Big Brother Vip.

Antonela është banorja më aktive brenda shtëpisë së BBV-së.

Ajo përsëri sot ka pasur debate me Einxhelin. Por këtë herë ka diskutuar punën e Dagz-it i cili i mbajti anën Einxhelit.

Ajo ju ka folur vajzave se Arbri i mbajti anën Einxhelit dhe jo asaj. Madje ajo me një termë shumë të rëndë e përshkroi edhe tipin e tij.

Sipas saj Arbri është person që shkon pas b**** së gruas. Antonela ka pasur debate të forta me Big Mamën, ku madje kjo e fundit la shtëpinë gjatë spektaklit të së premtes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*

code