Bie nga funksioni Facebook, Instagram dhe WhatsApp

Tech

Facebook, Instagram dhe WhatsApp nuk funksionojnë.

Rrjetet sociale të Mark Zuckerberg kanë probleme teknike që po i pengojnë përdoruesit të përdorin shërbimet.

Rrjetet sociale të Mark Zuckerberg dështojnë përsëri. Edhe sot, Facebook është tronditur nga problemet që i kanë lënë përdoruesit të paaftë për të kryer shërbimet.

WhatsApp, Instagram dhe platforma kryesore e Facebook kanë rënë aktualisht dhe nuk po funksionojnë në një pjesë të madhe të botës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *