Çka kanë të përbashkët Tayna dhe vajza e Ledrit?

Magazin

Tayna dhe vajza e Ledrit kanë diçka të përbashkët.

Gjatë ditës së djeshme, Tayna festoi ditëlindjen e saj të 24-t me shumë miq e familjarë në një festë.

Teksa të gjithë po uronin Taynan, u dha lajmi se kishte ardhur në jetë vajza e Ledrit, gjë të cilën e konfirmoi më vonë edhe reperi me një postim në Instagram.

Urimet në profilin e tij ishin të pafundme, e nuk mungoi as urimi i Tayna-s. Dyshja kanë raporte shumë të mira, ku para një viti ata lansuan edhe hitin “AJE”

Teksa reperja i uron jetë të gjatë vogëlushes, ajo thekson se tani kanë ditëlindjen në një ditë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*

code