Hykmete shërohet nga COVID-19, do të jetë prezente në seancën e Kuvendit

Showbiz

Ministrja e Financave shërohet nga COVID-19, do të jetë prezente në seancën e Kuvendit.

Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami është shëruar nga COVID-19.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Bajrami përmes një njoftimi në Facebook, ku tha se ka pasur disa probleme shëndetësore dhe është trajtuar nga mjekët e Klinikës Infektive.

“I falënderoj gjithë mjekët që janë kujdesur për mua dhe që kujdesen për çdo ditë për qytetarët e Republikës. Sot do të vazhdoj aktivitetin politik. Do të jem në seancën ku do të votohet Projektligji për Rimëkëmbje Ekonomike. Ligjet me rëndësi për jetën e gjithë qytetarëve duhet të na bashkojnë të gjithëve. E falënderoj secilën deputete dhe secilin deputet për votën që do ta japin sot”, ka shkruar Bajrami.

Sot do të mbahet seanca ku pritet të votohet Ligji për Rimëkëmbje Ekonomike.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *