Ilir Ibrahimi: Na duhet një albin për Albin Kurtin

Diaspora Lajme

Analisti i njohur Ilir Ibrahimi, përmes rrjetit social facebook, shkruan për Kryeministrin e vendit Albin Kurti, për të cilin thotë se ka kontributin më të madh në reformimin e skenës politike kosovare.

“Albini padyshim ka kontributin më të madh në reformimin e skenës politike kosovare.”

Tutje ai ka shtuar se mbetet që të gjindet një albin për Albinin dhe ky reformin i skenës politike të plotësohet deri në fund.

Postimi i plotë i Ibrahimit:

Na duhet një albin për Albin Kurtin

Albini padyshim ka kontributin më të madh në reformimin e skenës politike kosovare.

Tani mbetet që të gjindet një albin për Albinin dhe ky reformin të plotësohet deri në fund

The post Ilir Ibrahimi: Na duhet një albin për Albin Kurtin appeared first on meKryeministrin.info.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *