Ka nisur lidhjen me Betrixin, po Donaldi ende po e mban këtë shenjë të Borës

Magazin

Bora Zemani dhe Donald Veshaj, dikur ka qenë një çift shumë i dashur.

Por, lidhje e tyre duket se ka përfunduar, ani pse ata të dy shkëmbyen një puthje në emisionin live të Big Brother, shkuan ORAinfo.

Gjërat ndryshuan për Donaldin kur shoqja e ngushtë e Bora Zemanit u largua nga shtëpia. Disi Donaldi i ndje i çliruar dhe nisi të tregoi pëlqimin e tij për banoren e këngëtaren, Beatrix Ramosaj.

Tani dyshja janë duke e shijuar romancën e tyre brenda shtëpisë, derisa mbrëmë kanë dhënë edhe puthjen e tyre të parë në buzë.

Por, Donaldi ka ende diçka të Borës që nuk e ka hequr ende. Një lloj lidhëse të zezë të Borës, ai ende po e mbanë në dorë.

Shikoni më poshtë fotot./ORAinfo/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *