Learta e do kaq shumë vjehrrën, ja çka bën për hatrin e saj

Magazin

Learta ja bënë këtë kafe për qejfi vjehrres së saj.

Learta Jakupi së fundi është parë edhe në shumë intervista televizive, ku ka folur edhe më tepër rreth vetës dhe jo vetëm.

Learta, që ka studiuar për muzikë dhe gazetari, aktualisht i ka vënë në pauzë të gjitha aktivitetet.

Siç dihet, reja e Shyhretes, së shpejti do të bëhet nënë për herë të dytë, andaj është në periudhën e pritjes së ëmbël, shkruan “Kosovarja”.

Edhe vjehrra e saj, Shyhretja është pushim per shkak të pandemisë, andaj ato kanë më tepër kohë ta shijojnë kafen nën shoqërinë e njëra tjetres.

E, për Shyhreten, kafe më të mirë se të Leartes nuk bënë askush.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*

code