Martohen Fero dhe Arbenita Ismajli, këto pamje marrin gjithë vëmendjen

Magazin

Reperi i njohur, Fero dhe e dashura e tij Arbenita Ismajli i kanë dhënë fund beqarisë.

Kjo u bë e ditur nga Arbenita e cila në InstaStory ka publikuar një imazh ku shfaqet krah të dashurit të saj.

“Të sapo martuar” është mbishkrimi që Arbenita e ka lënë mbi fotografinë.

I njëjti imazh më pas është rishpërndarë edhe nga Fero në InstaStory.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*

code