Pamje nga aksidenti me fatalitet në Klinë

Lajme

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Klinë.

Dy persona kanë vdekur në një aksident trafiku që ka ndodhur mes një kamioni dhe një veture.

Burimet e Klankosova.tv bëjnë me dije se rasti ka ndodhur rreth orës 18:25 në magjistralen Pejë- Prishtinë, konkretisht në fshatin Zajm të Klinës.

Të bashkangjitura i gjeni disa fotografi nga vendi i ngjarjes të publikuara nga vendi i ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*

code