Policia arreston përsonin qe po e kërkonte, ja për çfarë vepre dyshohet

Lajme

Policia në Prizren njofton se pas një pune operativo-taktike dhe një informate inteligjente ka arritur që të arrestojë personin e kërkuar M.K, mashkull, kosovar, i datëlindjes 1991, person ky që kërkohej ne bazë të urdhëresë me shkrim të Gjykatës Themelore në Prizren.

I dënuari kërkohej për veprën penale ‘Vjedhje e rendë.

“Me vendim te gjykatës dërgohet në vuajtjen e dënimet me kohe zgjatje prej 1 vite burg dhe 200 euro gjobë”, thuhet në njoftimin e policisë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*

code