Vitet vetëm numra për Violetë Kukajn, shfaqet si çikë e re në foton e fundit

Magazin

Violetë Kukaj është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura kosovare.

Ajo është pjesë e skenës tash e disa vite dhe gjithmonë ka qenë e pëlqyer në publik, përcjell ORAinfo.

Ajo ëstë shumë e përfolur edhe për jetën e saj private.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shfaqet mahnitëse e veshur në një fustan të ngushtë.

E me këtë Violeta e dëshmon se për të vitet janë thjesht një numër./ORAinfo/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*

code