Andi e Jasmina vijnë në Kosovë, ja ku po i kalojnë pushimet

Magazin

Dy konkurrentët e Përputhen, Andi dhe Jasmina, duket se kanë thyer rregullat strikte të emisionit të njohur shqiptar.

Ata të dytë janë parë bashkë në një shisha bar në qytetin e Pejës.

Rregullat e këtij emisioni janë strikte duke marrë parasysh faktin se thuhet që dy konkurrentë nuk mund të takohen jashtë emisionit.

Fotoja është siguruar nga Express.

Andi dhe Jasmina nuk janë përputhur ende megjithatë takimet mes njëri tjetrit vazhdojnë.

Dyshja disa herë kanë shkëmbyer edhe puthje mes njëri tjetrit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*

code