Beatrix Ramosaj në top formë

Showbiz

MË: 15 QERSHOR 2020

Ajo është më se e komentuar dhe e ndjekur në rrjete sociale.

Bëhet fjalë për këngëtaren Beatrix Ramosaj, e cila përherë është “in” në mënyrën e paraqitjes dhe stilit.

Së fundmi na vjen mjaftë “e nxehtë” dhe verore, në të bardha.

Derisa bukuria e saj lë pa fjalë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*

code