Horoskopi ditor, e Premte 19 Qershor 2020

MË: 19 QERSHOR 2020 Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim i shërbimit astrologjik që përftohet në avancë për lexuesit tanë. Dashi Në dashuri jeni të gatshëm për të sqaruar një situatë, por kujdes […]

Continue Reading

Horoskopi i datës 12 qershor 2020

Dashi Shpirti juaj luftarak do jetë mbizotërues gjatë kësaj dite. Do jeni të gatshëm të kaloni çdo lloj sfide, por yjet këshillojnë pak më shumë reflektim. Situata në çift do të stabilizohet dhe me mbështetjen e Jupiterit marrëdhënia juaj do të përmirësohet. Nëse keni kërkuar gjithmonë të bashkëpunoni më tepër me partnerin tuaj më në […]

Continue Reading

Horoskopi ditor për sot, 3 Qërshor 2020

Dashi Planetet janë në anën tuaj dhe dita do të jetë mjaft pozitive. Edhe takimet janë mjaft të favorshme. Pas problemeve të muajve të fundit, tashmë do të vijë rikuperimi. Mundohuni që të mos lodheni shumë. Demi Në dashuri do të keni mundësi që të çoni përpara projektet me njeriun e zemrës. Mundohuni që të […]

Continue Reading

Me të papritura/ Asgjë s’do jetë si më parë, zbuloni parashikimin e horoskopit për stinën e verës

Si do të jetë vera 2020? Jua zbulojnë yjet: ja parashikimet shenjë për shenjë. Pas një periudhe të vështirë që jemi duke kaluar, jeni kuriozë të dini si do të jetë vera 2020? Ja si e parashikojnë yjet… Edhe në verë Dashi do të jetë krejtësisht i tërhequr nga puna. Nëse doni të keni më […]

Continue Reading