Elvana ia tepron, ekspozon më shumë se ç”duhet gjoksin e saj

Ajo është njëra nga këngëtaret më të pëlqyera të show-bizzit. Elvana Gjata, është duke shijuar suksesin e bashkëpunimit me Yll Nimanin, me këngën “Marre”. Gjata, gjithmonë është komentuar për fizikun e saj, ani pse gjithmonë është konsideruar si një artiste shumë e thjeshtë, shkruan ORAinfo. Tani, ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku përmes […]

Lexo më shumë

Duken si dy motra, Njomza na prezanton bijën e saj bukuroshe

Ato marrëdhëniet e tyre i kanë si dy motra. Njomza Martinaj në çdo kohë duket perfekte me stilin që ka. Pasi që njihet për duart e arta dhe ndryshimin që realizon tek shumica e femrave, ajo pa dyshim që për vetën është më e përkushtuar. E, këtë herë derisa shihet bashkë me të bijën Njomza […]

Lexo më shumë

Lum Ledri që e ka, Sara me këtë ushqim dëshmon se është e zonja në kuzhinë

Sara dhe Ledri, janë çifti më i diskutuar i show-bizzit. Ata, tani janë më të bashkuar se kurrë, pasi ata më shumë i lidh edhe vajza e tyre, Poem Blu, shkruan ORAinfo. Duke qenë se tani është bërë nënë, Sara duket se është e zonja edhe në punët e shtëpisë dhe në përgatitjet në kuzhinë. […]

Lexo më shumë

Me këtë foto, Loredana dëshmon se Hana është kopja e Mozzikut

Loredana Zefi, është personazh shumë i dashur për publikun. Ajo është komentuar për ndarjen e saj me Mozzikun, e tani jeta e saj i është kushtuar vajzës, Hanës,shkruan ORAinfo. Nga do që shkon ajo, pjesë më të rëndësishme të jetës padyshim që e ka vajzën e saj. Edhe në rrjetet sociale, Lori shpesh herë e […]

Lexo më shumë

Nora do të xhelozojë, një vajzë misterioze shfaqet krah Robertit

Ani pse janë të ndarë, Nora dhe Roberti janë çifti më i komentuar i show-bizzit. Çdo gjë rreth tyre përmban lajm dhe padyshim që zgjon kureshtjen te publiku i tyre besnik, shkruan ORAinfo. Tani, Nora është duke u marrë me karrierën e saj, duke i vazhduar koncertet jashtë vendit, derisa Roberti duket se është duke […]

Lexo më shumë

Në fustan të kuq, Leonora tregon trupin e saj si “peshk”

Leonora Jakupi, është njëra nga artistet më të dashura për publikun. Ajo madje është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku tregon të rejat nga përditshmëria e sa, shkruan ORAinfo. Bukuroshja nga Drenica, ka kohë që nuk ka sjellë projekt të ri, por që gjithmonë ajo përkujdeset për vetën dhe lukun e saj. Duhet pranuar […]

Lexo më shumë

Me flokë të gjata deri te këmbët, Ronela befason me stilin e saj të ri

Ronela Hajati, javë me parë ka treguar se është duke përgatitur albumin e saj të quajtur “RRON”. Ajo, më tutje ka cekur se çdo single i saj do të pasojë me një videoklip që kështu të jetë me gjatë në memorien e adhurueseve të saj, shkuan ORAinfo. Tani, ajo duket se ka punuar gjatë gjithë […]

Lexo më shumë

Fjalët rrënqethëse të Shaqir Cervadikut: “11 vite pa gjysmën e shpirtit tim”

Shaqir Cervadiku jeton me gjysëm shpirti. Këngëtari i mirënjohur i muzikës folklorike, Shaqir Cervadiku, është ndër emrat më të njohur të këtij zhanri muzikor. Këngëtari, vazhdon të mbetet aktiv në muzikë, ani pse shihet më rrallë se dikur, kur ishte tejet prezent, shkruan Kosovarja. Nëse nuk e keni ditur, këngëtari i mirënjohur ka humbur të […]

Lexo më shumë

Learta i shkon ‘nerva’ Matinit, ky është reagimi i tij

Learta e ‘lodh’ me foto, ja çfarë bën djali i saj Matini. Learta Jakupi shihet që është shumë e dhënë pas fotografive. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale ku përpos vetes poston shumë imazhe edhe të fëmijëve të saj. Së fundmi ajo ndodhet në Milano me familjen e saj. E ndërsa dëshironte të bëj […]

Lexo më shumë

Leonora Jakupi e zhytur në luks, shfaqet rrugëve me një çantë mijëra euro

Edhe pse nuk njihet se mban koncerte apo ahengje të ndryshme, jeta e Leonora Jakupit është mjaft luksoze. Këngëtarja nuk heziton të shfaqë luksin e saj, duke nisur nga rrobat e saj që janë të gjitha të markave të njohura botërore. Në Instagram, Jakupi ka publikuar një fotografi, ku ajo që bie në sy është […]

Lexo më shumë