Ndërron jetë aktori i njohur i serialit “Jetë E Hidhur””

Ndë,rron jetë aktori i njohur i serialit “Jetë E Hidhur””Ferdi Merter apo si e njohim ne “Sefa Kervancıoğlu”, ka vdekur në moshën 79 vjeçare Ka vde,kur në moshën 79 vjeçare, aktori i njohur turk, Ferdi Merter. Aktori turk i cili njihej për rolet e tij të shumta në serialet turke, ku në Shqipëri u bë […]

Continue Reading

Vdiq aktori i njohur në moshën 87-vjeçare

Richard Herd, një aktor veteran, i cili u shfaq në dhjetëra filma dhe seriale televizive, ka vdekur në moshën 87 vjeçare. Herd vdiq Nga kanceri të martën në mëngjes në shtëpinë e tij në Los Angeles. Ai ishte në shoqërinë e familjes së tij, tha zëdhënësi i tij në një deklaratë, transmeton rtv21.tv. Kreditë e […]

Continue Reading

Genta Ismajli Publikon Video Pa Grim, Dukja E Saj Lë Shumë Për Të Dëshiruar

Genta Ismajli Publikon Video Pa Grim, Dukja E Saj Lë Shumë Për Të Dëshiruar Këngëtarja, Genta Ismajli ka publikuar një video në Instagram pa makijazh.Ajo është aktive me postime nga më të ndryshmet në rrjete sociale dhe nuk ka hezituar ta postojë edhe një video më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim,…Per me shum […]

Continue Reading

Robert Berisha: S’ka virus as kurrë s’ka pasur

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Robert Berisha ishte një ndër personazhet më të komentuara gjatë kësaj kohe. Kur u kthye nga Turqia, ai u vendos në konvikte në Prishtinë dhe kritikoi ashpër Qeverinë në detyrë lidhur me gjendjen e konvikteve. Berisha ende po ironizon me këtë situatë. Ai publikoi një video në Instagram, atmosferë tejet festive. […]

Continue Reading

“Keni vend nderi në tabelën e turpit”, Jul Deda thumbon keq artistët që mbështetën shembjen e Teatrit

Aktorë që janë ngjitur për vite me radhë në skenën e Teatrit Kombëtar e kundërshtuan me forcë shembjen e tij, por kishte dhe nga ata që mbështesnin të kundërtën e saj. Një pjesë e artistëve u shprehën pro shembjes së Teatrit, për t’i hapur rrugën ndërtimit të një riu, që sipas tyre do të ishte […]

Continue Reading

Këngëtarja Tuna i jep premtimin e papritur ‘Ovës’, ja çfarë i bashkon të dyja artistet

Aktorja turke, Nisa Sofiya, e cila u bë e njohur në Shqipëri me rolin e Ovës në filmin ‘Mrekullia në qelinë 7’ duket se është një fanse e këngëtares së njohur shqiptare, Altuna Sejdi. “Ova’ ka publikuar një foto të sajën në Instagram dhe në sfond ka vënë këngët e Tunës me Ylli Limanin, ‘A […]

Continue Reading

Shaqa kujton klipin e hitit të vjetër “Mor pëllumb”, ku shfaqej gruaja e tij

Mor Pëllumb” është njëra prej hiteve të vjetra të këngëtari,  Shaqir Cërvadiku, e cila ende dëgjohet me ëndje nga fansat e tij. Por, këtë këngë e realizuar në vitin 1995 edhe më të veçantë e bën videoklipi. Ndonëse në atë kohë nuk ka qenë shumë e zakonshme, protagoniste e spotit ishte bashkëshortja e këngëtarit, Në […]

Continue Reading

Luana shijon perëndimin e diellit, të gjithë sytë nga gjoksi i saj bombastik

MË: 13 MAJ 2020 Luana Vjollca ka treguar gjoksin derisa po e shijonte pamjen. Moderatorja dhe këngëtarja, Luana Vjollca, i ka publikuar disa foto mjaft artistike. Teksa po e shijonte perëndimin e diellit, sytë e ndjekësve shkonin jo tek qielli por krejt diku tjetër. Luana në foton e parë e ka ekspozuar gjoksin bombastik dhe […]

Continue Reading

KEJVINA KTHELLA ZBULON ROMANCËN, SHFAQET NË KRAHËT E KËNGËTARIT TË NJOHUR

MË 12 maj 2020 Kejvina Kthella zbulon romancën, shfaqet në krahët e këngëtarit të njohur Kejvina Kthella ka lënë as të shkuarën dhe duket se është hedhur në krahët e një mashkulli tjetër. Ish-velina po qëndron në SHBA dhe kohët e fundit është parë shpesh nën shoqërinë e reperit të njohur Seven Saraqi. Ajo ka […]

Continue Reading