E dhimbshme: Kjo është 19-vjeçarja nga Gjilani që u gjet e vdekur në lis

Lajme

Kjo është 19-vjeçarja nga Gjilani që u gjet e va’rur në lis.

Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmë Gjilanin, pasi që një 19-vjeçare është gjetur e va’rur në degën e një lisi, ku dyshohet se ka kryer vetëv’rasje.

Gazeta Sinjali mëson se bëhet fjalë për vik’timën Arbesa Murseli Lipovica, për vdekjen e së cilës prokuroria ka nisur hetimet, derisa ende nuk dihet për motivet e ngjarjes.

Mbrëmë u raportua ne media se vik’tima ishte larguar nga shtëpia e burrit dhe pas kërkimit nga familjarët e saj, është gjetur në një distancë rreth 300 metra larg shtëpisë.

E ndjera ka lënë një fëmijë, derisa varrimi i saj është bërë sot në Gjilan.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*

code