Elita sjell imazhin me të bukur nga pushimet me familje në Turqi

Magazin

Moderatorja e njohur kosovare, Elita Rudi, është duke shijuar pushimet në bregdetin e Turqisë.

E shoqëruar bashkë me familjen e saj, Elita ka ndarë me ndjekësit disa fotografi.

“Momente të kapura”, shkroi në përshkrimin e postimit, Elita teksa ka marrë komente të shumta nga miqtë dhe ndjekësit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*

code