Elvana ka të ftohët, shfaqet në këtë gjendje

Magazin

Elvana Gjata,ka kohë që nuk ka sjellë një projekt të ri.

Ajo, po vazhdon të punojë në qetësi, pasi ajo ka më shumë në suksese në duete, shkruan ORAinfo.

Duke qenë se është kohë festive, ajo po mundohet që këto kohë të i shfrytëzojjë me famijalrët e saj dhe shoqërinë.

Në një foto që ka publikuar vetë këngëtarja,shihet se ajo kujdeset shumë nga moti i ftohët. E veshur me një xhemper të leshtë, Elvana në atë mënyrë ruan shëndetin e saj.

Ani pse nuk jemi mësuar ta shohim në atë gjendje, Elvana prapë se prapë duket shumë mirë./ORAinfo/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *