Genta Ismajli Publikon Video Pa Grim, Dukja E Saj Lë Shumë Për Të Dëshiruar

Showbiz

Genta Ismajli Publikon Video Pa Grim, Dukja E Saj Lë Shumë Për Të Dëshiruar
Këngëtarja, Genta Ismajli ka publikuar një video në Instagram pa makijazh.Ajo është aktive me postime nga më të ndryshmet në rrjete sociale dhe nuk ka hezituar ta postojë edhe një video më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim,…Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..

Genta, është shfaqur pa makijazh dhe ka marrë një pamje krejtësisht tjetër. Artistja, ka dëshpëruar paksa fansat me dukjen stipe rek lamen meposhte dhe shiko pamjet se si duket Genta pa grim

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*

code