Haaland rikthehet fuqishëm

Lajme Sport

Haaland rikthehet fuqishëm
Supertalenti norvegjez Erling Haaland është rikthyer fuqishëm pas pezullimit të futbollit për shkak të pandemisë së koronavirusit.Haaland realizoi në minutën e 29-të të ndeshjes në mes të Borussia Dortmundit dhe Schalkes. Është ky derbi i xhiros së 26-të të Bundesligës, që ka nisur në ora 15:30.

Sot ka rifilluar edicioni në Gjermani. Bundesliga është e para prej ligave të mëdha evropiane që rifillon

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*

code