Horoskopi ditor, e premte 17 dhjetor 2021

Horoskopi

Dashi
Me ne fund kjo e sotmja do jete një dite ashtu si ju e keni ëndërruar. Komunikimi me partnerin ka për te qene i ngrohte dhe aspak problematik. Beqaret do kenë gjithashtu një dite te veçante e te mbushur me njohje te reja, edhe pse nuk do pëlqejnë te fillojnë menjëherë një lidhje. Ne p;panin financiar do ju duhet te luftoni fort ne mënyrë qe ta ndryshoni sa me pare situatën.

Demi
Do thurni ëndrra pafund sot ju te dashuruarit dhe për fat te keq do zhgënjeheni disi. Partneri nuk do ketë as kohe dhe as mundësi për t’ua plotësuar çdo dëshirë. Beqaret do përkujdesen tej mase për pamjen e jashtë dhe do bien me ne sy tek te tjerët. buxheti do vazhdoje te jete gjithë kohës i qëndrueshëm dhe nuk do keni pse tre bëni asnjë lloj kufizimi.

Binjaket
Qëndrueshmëria do mbizotërojë ne çdo moment sot për juve qe jeni ne një lidhje. Do e keni edhe me te lehte për t’i shprehur ndjenjat dhe mbrëmja ka për te qene e jashtëzakonshme. Ata qe ende nuk janë prindër mund te marrin një lajm te gëzuar. Beqaret me mire te qëndrojnë vetëm sepse mundësitë për takime nuk janë te mira. Buxhetin duhet ta keni ne vëmendje.

Gaforrja
Partneri do ju përgatisë surpriza te njëpasnjëshme sot juve qe jeni ne një lidhje dhe do ju duket vetja sikur do jeni ne qiell te shtate. Nuk e kishit imagjinuar ndonjëherë se ai mund t’iu bënte kaq te lumtur. Beqaret vërtet do lodhen pak duke kërkuar princin e kaltër, por ne fund do marrin frytet e gjithë mundit. Ne planin financiar do jeni gjithë kohës me fat dhe gjerat do ju ecin me se miri.

Luani
Sot do e forconi akoma me shume lidhjen me partnerin tuaj dhe do ndiheni shume here me mire se me pare. Te shkuarën delikate do e lini pas krahëve. Beqaret do jene me fat dhe do fillojnë shume shpejt lidhje pasionante si asnjëherë me pare. Ne planin financiar fati do ju buzëqeshë ne çdo moment dhe do arrini te kryeni edhe investimet e mëdha te menduara prej kohesh.

Virgjeresha
Mundohuni te mos i dramatizoni shume gjerat sot juve qe jeni ne një lidhje, por çdo problem zgjidheni me qetësi dhe largpamësi. Beqaret nuk do arrijnë dot ta joshin një person qe pëlqejnë dhe do preferojnë te qëndrojnë edhe për disa kohe vetëm. Buxheti do vazhdoje te mbetet i stabilizuar edhe për shkak te masave strikte qe keni marre.

Peshorja
Sot do ndiheni me mire se kurrë me pare pranë partnerit tuaj dhe do mendoni seriozisht te hidhni hapa te mëtejshme. Planetët do ju nxitin edhe idetë për te përgatitur surpriza te herëpashershme. Beqareve do ju bëhen disa ftesa, por nuk do preferojnë te pranojnë asnjë prej tyre. Ne planin financiar vështirësitë do jene te njëpasnjëshme. Kërkoni ndihme nëse nuk ja dilni dot vete.

Akrepi
Nëse nuk e ndryshoni sa me shpejt sjelljen tuaj përkundrejt partnerit, keni për t’u përballur me probleme dhe me zhgënjime te mëdha sot. As beqaret nuk do jene ne humor për te joshur apo edhe për te pranuar ftesat qe do ju bëhen nga disa persona. Për fat te mire, ne planin financiar, planetët do ju bëjnë me te kthjellet dhe do arrini ta mbani buxhetin te qëndrueshëm.

Shigjetari
Dite delikate ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Ne disa momente madje mund te keqkuptoheni dhe do debatoni ashpër me partnerin. Beqaret as qe do e kenë mendjen te krijojnë një lidhje pasi edhe ashtu si janë ndihen për mrekulli. Me financat mos bëni asnjë gabim pasi po filluan problemet nuk do kenë te ndalur për asnjë moment.

Bricjapi
Duhet t’i merrni gjerat me seriozisht sot juve qe jeni ne një lidhje dhe mos ja lini gjithçka kohës. Keni për ta pare qe shume shpejt ambienti do behet me harmonik dhe me i kënaqshëm. Beqaret do dalin pafund e do argëtohen ne çdo moment me miqtë e tyre. Nuk do e ndiejnë nevojën e dikujt ne krah. Dielli do ndikoje negativisht tek sektori i financave dhe mund te keni disa tronditje.

Ujori
Dite përgjithësisht e mire do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Beni atë qe do ndieni dhe shprehini sa te mundeni ndjenjat tuaja. Beqaret do jene impulsive dhe ka rrezik te hedhin disa hapa te nxituara, te cilat mund t’iu kushtojnë shtrenjte. Me financat tregoni sa me tepër kujdes ne mënyrë qe te mos ju dale asnjë lloj problemi me vone.

Peshqit
Askush dhe asgjë nuk do mund ta dëmtojë sot jetën tuaj ne çift. Beni ato qe ndjeni dhe mos mendoni aspak as për te tjerët dhe as për te ardhmen e largët. Beqaret do realizojnë takime te njëpasnjëshme, por nuk do mund te fiksohen dot pas ndonjë personi. Me shpenzimet tregohuni te kujdesshëm ne mënyrë qe te mund te hiqni edhe ndonjë para mënjanë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *