Horoskopi ditor, e premte 4 shtator 2020

Horoskopi

Dashi

Te dashuruarit do kalojnë një dite paksa te vështirë. Duhet te tregoheni paksa me te duruar dhe te pranoni te hapni rruge ndonjëherë. Beqaret do ndihen aq mire ashtu si janë saqë nuk do duan te dalin fare nga frika se mos i joshe dikush dhe mund te ndryshojnë status. Sektori i financave do jete me i dobët se kurrë me pare. Nuk do mundeni dot te blini gjerat me jetike te ditës.

Demi

Dite plot ngjyra kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Pasioni gjithashtu do jete me i zjarrte dhe kënaqësitë me te mëdha. Beqaret do arrijnë te realizojnë takimet e menduara dhe do ndihen me entuziaste për te ardhmen. Ne planin financiar do mbizotërojë gjate gjithë kohës qëndrueshmëria. Do e dini mire sate shpenzoni qe te mos keni probleme.

Binjaket

Planetët do jene shume bujare me ju sot dhe do ju krijojnë një ambient shume te ngrohte ne çift. Gjithçka do ece si e keni dëshiruar. Beqaret do ndihen mire me statusin qe kane dhe do i refuzojnë te gjitha ftesat qe do iu bëhen. Ne lanin financiar nuk do jeni te kujdesshëm, por fatmirësisht qe do jete Jupiteri i cili do ua mbaje larg problemet e vështirësitë.

Gaforrja

Ju qe jeni ne një lidhje do kujdeseni shume qe gjerat te ecin me se miri me partnerin tuaj. Do i përgatisni shpesh edhe surpriza atij qe keni ne krah. Beqaret do kenë një dite normale dhe pa ndonjë takim mbresëlënës. Nuk duhet kërkuar asgjë me ngulm. Gjendja e te ardhurave do varet tërësisht nga mënyra sesi ju do i menaxhoni financat tuaja. Kujdes!

Luani

Mos u tregoni te paduruar me partnerin gjate gjithë kësaj dite sepse përndryshe mund te bëni gabime te pafalshme. Ai nga ana e tij po mundohet t’iu përgatisë surpriza te mëdha. Beqaret do fillojnë një lidhje pasionante e cila do i lere pa fryme. Gjendja e financave do lere shume për te dëshiruar. Nga ana tjetër do ju kërkohet te shlyeni dhe borxhet qe keni marre.

Virgjeresha

Dite e mbushur me bashkëpunim dhe mirënjohje kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni mjaft mire pranë atij qe dashuroni dhe do i shprehni pa fund ndjenjat. Beqaret me mire te mos hedhin hapa te nxituara, por nëse ju pëlqejnë personat qe kane njohur te vazhdojnë ende te njihen me ta. Te ardhurat do fillojnë te kenë disa përmirësime te vogla.

Peshorja

Dite e këndshme edhe pse jo me aq shume emocione sa dikur. Mjaftohuni me qetësinë dhe harmoninë qe do mbizotërojë. Beqaret do kenë flirtime pa fund dhe plot mundësi për aventura kalimtare. Shfrytëzojini nëse është ajo qe dëshironi. Ne planin financiar do merrni masa strikte dhe fale ndihmës edhe te disa te afërmve do arrini ta stabilizoni gjendjen.

Akrepi

Lërini sentimentalizmat gjate kësaj dite dhe mundohuni te gjeni një zgjidhje për problemet qe ju kane dale ne jetën sentimentale. Me pak përpjekje do ja dilni mbanë. Beqaret duhet te tregohen te hapur dhe t’i shprehin pëlqimet. Gjendja e te ardhurave fatmirësisht nuk do jete e keqe. Do mund te kryeni edhe ndonjë investim me tepër sesa zakonisht dhe do ndiheni mire.

Shigjetari

Do i rregulloni qe ne mëngjes problemet qe keni pasur me partnerin tuaj dhe do kaloni me tepër çaste intime me te. Dita do jete fantastike. Beqaret do jene te pavëmendshëm dhe kane për te humbur disa mundësi te mira për te filluar lidhje. Ne planin financiar do ju realizohen te gjitha ëndrrat qe keni pasur. Gjendja do jete e shkëlqyer edhe fale disa shpërblimeve te majme qe keni marre nga një pune e kryer.

Bricjapi

Me shume sesa kurrë me pare do jeni te gatshëm te bëni çdo lloj sakrifice ne mënyrë qe jeta ne çift te jete e qëndrueshme dhe marrëdhënia juaj me partnerin me e ngrohte. Do ja arrini qëllimit. Beqaret do realizojnë disa takime, mirëpo nuk do ndihen gati për te ndryshuar menjëherë status. Gjendja e buxhetit do jete e favorshme dhe do arrini te kryeni edhe disa transaksione.

Ujori

Do kaloni çaste te këndshme me partnerin tuaj qe ne orët e para te mëngjesit dhe nuk do doni te shkëputeni prej tij për asnjë çast. Beqaret do jene te pavëmendshëm dhe as qe do përfitojnë nga mundësitë qe do iu jepen. Gjithsesi nuk do e ndiejnë aq shume mungesën e një partneri ne krah. Ne planin financiar do ndërmerrni masa dhe do e stabilizoni situatën me shpejt nga sa mendonit.

Peshqit

Do jeni me shume fat sot juve qe jeni ne një lidhje dhe te gjitha dëshirat do ju realizohen. Do ndiheni mjaft mire. Beqaret duhet te mos tregohen te paduruar sepse mund te bëjnë gabime te pafalshme për te cilat do pendohen shpejt. Ne planin financiar nuk priten aspak vështirësi. Do e dini mire çfarë hapash te hidhni qe gjendja te stabilizohet sa hap e mbyll sytë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*

code