Kështu vishet Edona Llalloshi kur shkon për vikend në katun

Magazin

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë njohur kosovare.

Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, shkruan ORAinfo.

Edona përveç që është shumë aktive në muzikë, ajo nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Në këtë vikend, duke qenë më larg aktiviteteve dhe punës Edona ndau një video se si relaksohet në shtëpi.

E shoqëruar me një kafshë shtëpiake, ajo shihet që kalon kohën më të mirë me të. /ORAinfo/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *