Këta janë prindërit e Vjosa Osmanit, qëndrojnë të pamposhtur nga akuzat

Lajme

Kryetarja e Kuvendit të Kosovë Vjosa Osmani ka një mbështetje të jashtëzakonshme nga qytetarët e Kosovës edhe përkundër akuzave të fundit të bëra nga presidenti i Vendit Hashim Thaci.

Vjosa Osmani, si një zonjë dhe nenë e pakrahasueshme vazhdimisht ka treguar parimet e veta në politike dhe asnjëherë nuk është zmbrapsur nga qëndrimet e veta për partinë dhe shtetin.

Prindërit e Vjosa osmanit janë nga Mitrovica dhe pas sulmeve të fundit dhe shpifjeve për babin e Vjosa osmanit, shumë qytetarë i kanë dal në mbrojtje këtij të fundit derisa i ka dhënë përkrahje të vazhdueshme.

Image

Prinderit e Vjosa Osmanit

Vjosa Osmani që aktualisht është kryetare e Kuvendit të Kosovës, ka arritur t’i grumbulloj gjithsej 163 mijë vota në zgjedhjet e 6 tetorit.

Mirëpo, për Osmanin akuzat e presidentit të vendit dhe akuza na persona tjerë brenda partisë nuk janë asgjë më shumë se sa shpifje dhe etiketim i pa vend.

Vjosa qëndron e pamposhtur!

Image

Vjosa Osmani me familje

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*

code