Kjo është gruaja e Vedatit të “Stupcave”

Magazin

Njihuni me gruan e Vedatit të “Stupcave”.

Vedat Bajrami është një nga humoristët më të njohur e më të dashur në vend.

Por, për jetën e tij private pak dihet. Madje, të rrallë janë ata që e dijnë se aktori është i martuar dhe se ka fëmijë.

Gruaja e Vedat Bajramit, është Allmira Mullaabazi nga Prizreni, dikur miss dhe modele.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*

code