Kuvendi zgjedh dy anëtarët e Bordit për Ankesa të Medieve

Lajme

Janë zgjedhur dy anëtarë të Bordit për Ankesa të Medieve.

Deputetët e Kuvendit të Kosovës kanë zgjedhur Ylber Fetahajn dhe Avdyl Hysenin anëtarë të Bordit për Ankesa të Medieve.

Pas votimit të kësaj pike, në mungesë të kuorumit grupet parlamentare u dakorduan që seanca plenare me pikat e mbetura të vazhdojë të hënën në orën 10:00.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*

code