Learta befason me këtë imitim me fytyrën e saj

Magazin

Çfarë ka ndodhur kështu me fytyrën e Leartës.

Learta Jakupi është tashmë një emër i njohur në mediat rozë.

Publikimet e saj të veçanta e bëjnë që të jetë aktive në rrjete sociale, shkruan Kosovarja.

Derisa këto ditë po pushon në Itali, Learta nuk i ndal imazhet e shumta për ndjekësit e saj.

Në selfien e fundit, ajo befason teksa shfaqet me një fytyrë shumë ndryshe dhe ngrit dilema se çfarë po ndodh me të.

Për më shumë, vlerësojeni edhe ju.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *