Luana shfaqet joshëse, por vëmendja shkon diku tjetër

Magazin

Luana Vjollca merr vëmendje me dekoltenë e hapur ku tregon gjoksin

Ajo dinë të duket bukur dhe atraktive në secilën mënyrë, madje edhe e veshur me pizhama.

Bëhet fjalë për moderatoren, Luana Vjollca, e cila iu është bashkuar emrave të njohur që këro ditë kanë bërë urime në rrjetet sociale.

Prezantuesja nga Shqipëria, krahas urimeve për Krishtlindje ka sjell edhe disa imazhe tejet provokuese, e ku dukej më në formë se kurrë më parë.

E veshur në pizhame të zbërthyera tek gjoksi, Luana kompletoi dukjen me grim të theksuar, aksesor, teksa flokët e gjata i la të lira mbi supe.

Derisa në mbishkrim e ka vendosur një emoji të dhuratës.

Ndërkohë, kujtojmë që prej muajsh moderatoja është tërhequr nga ekrani, ndërsa ka njoftuar se po punon në disa projekte të reja, përfshirë edhe ato muzikore.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *