Me flokë të shkurtra shumë dhe me grim të lehtë, Loredana befason me pamjen e re

Magazin

Rep artistja e njohur, Loredana Zefi është pjesë e pandashme e mediave roze, si për punë ashtu edhe për jetën e saj private.

Loredana, është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku publikon fotografi të ndryshme të saj.

Së fundmi ajo ka bërë një ndryshim të ri në pamje, me të cilin ajo duket krejt ndryshe.
Reperja e njohur i ka shkurtuar flokët dhe këtë e ka bërë të ditur përmes disa postimeve në InstaStory.

Kaq joshëse po duket ajo.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*

code