Mimoza Mustafa na njofton me nënë e saj, ajo është një zonjë e rëndë

Magazin

Kaq të re e të pashme e paska nënën Mimoza Mustafa.

Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Mimoza Mustafa, ka disa këngë hite mjaftë të pëlqyera nga publiku.

“Sadist”, “Terri më kafshon” dhe “Lule Mimoze” mbeten si hitet më të bujshme të këngëtares, shkruan Kosovarja.

Mimoza, ani pse është munduar qe jetën private ta mbajë më larg syrit të publikut, nuk ja ka dalë plotësisht.

Tani, njihemi edhe me nënën e këngëtares, një grua zonjë e cila feston ditëlindjen.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*

code