Një bukuroshe e vërtetë, Nora publikon foton më të bukur të nënës së saj kur ishte e re

Magazin

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në postimin e fundit ajo ka publikuar një foto të nënës së saj kur ishte e re.

Ajo paska qenë një femër shumë e bukur./ORAinfo/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*

code