Një Grua Lind Fëmijën Me Peshë 14 Kilogram, Thyen Rekordin E Spitalit

Botë

Një Grua Lind Fëmijën Me Peshë 14 Kilogram, Thyen Rekordin E Spitalit
Një grua ka thyer rekordin e spitalit duke lindur një fëmije me peshë prej 14 kilogramësh.Jennifer Medlock lindi djalin e saj Ali në fillim të këtij muaji dhe u tron,dit kur mësoi se ishte fëmija më i rëndë i lindur ndonjëherë në spitalin e Teksasit.
…Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..

Mamaja e dy fëmijëve dhe burri i saj Eric e mirëpritën djalin e tyre në Spitalin e Shëndetit në Arlington të Teksasit. Mamaja krenare tha se priste që djali i saj të ishte rreth 10 kilogramë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*

code