Nora i bën video fytyrës nga afër, ky detaj merr gjithë vëmendjen

Magazin

Nora Istrefi,është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Çdo gjë që ajo bën zgjon interes të madh nga audienca që duan të dinë gjithçka rreth saj, shkruan ORAinfo.

Duke qenë se është artiste dhe i takon muzikës moderne, ajo në publik gjithmonë është shfaqur tejet joshëse.

Krahas muzikës, Nora është shumë aktive edhe në rrjetet social, ku bën publikime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Ajo se fundmi ka publikuar një video ku ekspozon fytyrën e saj.

E grimosur lehtë, Nora shfaqet shumë joshëse në këtë pamje. /ORAinfo/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *