Nusja e Medës niset për dasmë, me këtë stil të flokëve nuk e keni parë asnjëherë

Magazin

Luljeta u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo.

Lulja ka shumë ndjekës në Instagram, ku ajo është shumë aktive.

Në foton e fundit shihet se është bërë gati për të dal dhe shihet me flokë të drejta.

Zakonisht Lulen nuk e shohim me stil kaq të thjeshtë të flokëve./ORAinfo/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*

code