Orkestra e FSK-së performon nëpër sheshet e kryeqytetit

Lajme

Orkestra Frymore e FSK-së, me rastin e Ditës së Çlirimit, ka parakaluar dhe performuar nëpër sheshet e Prishtinës.

Për të parë performancën e FSK-së, kishin dalë shumë qytetarë, e të cilët u kënaqen duke shijuar artin e kësaj force.

Për nder të Ditës së Çlirimit, gjatë ditës janë bërë homazhe te varrezat e dëshmorëve, por edhe te shtatorja e Zahir Pajazitit. /KsP

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*

code