Pamjet nga aksidenti me fatalitet që ndodhi në Klinë

Lajme

Një aksident me fatalitet ka ndodhur në Klinë.

Dy persona kanë vdekur në një aksident trafiku që ka ndodhur mes një kamioni dhe një veture.

Burimet e Klankosova.tv bëjnë me dije se rasti ka ndodhur rreth orës 18:25 në magjistralen Pejë- Prishtinë, konkretisht në fshatin Zajm të Klinës.

Të bashkangjitura i gjeni disa fotografi nga vendi i ngjarjes të publikuara nga vendi i ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *