Pas infektimit me COVID, Milazim Krasniqi dhe gruaja e tij shtrihen në spital

Lajme

Nga COVID-19 është infektuar edhe profesori Krasniqi.

Profesori universitar, Milazim Krasniqi dhe bashkëshortja e tij, Edibja, janë shtruar në spital, pas infektimit me koronavirus.

Këtë e bëri të ditur vetë profesori Krasniqi, përmes një shkrimi në rrjete sociale.“Te respektuar miq, pas disa dite trajtimi ne banese nga covid 19, sonte Edibja dhe une u shtruam ne spital.

Po shpresojmë ta kalojmë me sukses këtë sprove të rëndë. Ndihma që mund të bëni për ne është vetëm duaja juaj, në këtë muaj të shenjtë. Falemnderit!”, ka shkruar Krasniqi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*

code