Reagimi i Monikës kur e sheh Sarën në BBVIP, pasi ia veshi këmishën Ledrit

Magazin

Ky është reagimi i Monikës kur sheh Sarën në Big Brother VIP

Sot në Big Brother VIP mysafire ka qenë Sara Hoxha bashkë me shoqen e saj për të prezentuar produktet e saj të grimit.

Ajo ka hyrë në kuadër të lojës që Vëllai i Madh përgatiti për djemtë e shtëpisë, të cilët duhet të mësonin t’iu bëjnë grim vajzave.

Sara u prit mjaft mirë nga banorët e shtëpisë, por vlen të theksojmë reagimin e Monikës.

Teksa banorët e ngacmojnë aktoren dhe i thonë se kjo është bashkërshortja e atij që ia ke marrë këmishën.

Monika e cila nuk e njohu mirë Sarën, e mori me të qeshura dhe e përqafoi fort.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *