Remija del për kafe me mbesën dhe Gëzimen, kaq të lumtura po duken se bashku

Magazin

Remzie Osmani është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura kosovare.

Këngët e saj janë tejet të pëlqyera dhe nuk mungojnë në pothuajse asnjë dasmë e festë tjetër familjare, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private ku së fundi është bërë edhe gjyshe.

Sot Remzia ka dal për kafe me rejën e saj, Gëzimën dhe mbesën e vogël.

Të kombinuara me stil, ato po duken të lumtura në krahët e Emmas së vogël. /ORAinfo/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*

code