Sara organizon “Babyshower” para lindjes, dalin pamjet

Magazin

Sara Hoxha, njihet ndryshe në publik si e dashura e Ledri Vulës.

Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ajo është tejet e përfolur, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë tani prindër për herë të parë.

Sot, Sara ka organizuar një festë para lindjes.

E në pamjet e publikuara është Sara ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *