Tayna nuk e le assesi pa i reklamuar të pasmet

Magazin

Tayna shfaqet joshëse në pozat e reja.

Rep-artistja shqiptare, Tayna, nuk rezervohet sa i përket vënies në pah të linjave trupore.

Ajo që në paraqitjen e saj të parë ka marrë vëmendje me stilin, dhe karakteristikat e tipareve të bukurisë e ato trupore.

Sidoqoftë kësaj, në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, Tayna është parë duke pozuar para pasqyrës.

Kjo ka bërë që ajo të merrte lëvizje provokuese, duke theksuar në rend të parë të pasmet e formësuara.

Për shkak të pandemisë coronavirus, reperja është fokusuar kohëve të fundit në stërvitjet në palestër.

Sa i përket projekteve të saj, “Qe Qe” mbetet ndër të fundit që arriti të jetë një hit veror

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*

code