Vjosa Osmani dhe Albin Kurti shkojnë bashkë në Reçak, një ditë pas nënshkrimit të koalicionit

Lajme

Një ditë pas nënshkrimit të koalicionit, Vjosa Osmani dhe Albin Kurti shkojnë bashkë në Reçak.

Një ditë pas zyrtarizimit të koalicionit parazgjedhor, u.d e presidentit Vjosa Osmani dhe kreu i LVV-së, Albin Kurti janë parë së bashku në Reçak, raporton Gazeta Express.

Kurti dhe Osmani kanë bërë homazhe në 22 vjetorin e masakrës.

Para Kurtit dhe Osmanit homazhe ka bërë edhe kryeministri në detyrë, Avdullah Hoti.

Gjatë ditës pritet që homazhe në këtë vend të bëjnë edhe liderët tjerë të partive dhe institucioneve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*

code