Zbulohet logoja zyrtare e iniciativës “Guxo” të Vjosa Osmanit

Lajme

Vjosa Osmani dhe VV kanë arritur koalicion parazgjedhor.

Vjosa Osmani sot ka arritur një marrëveshje politike me liderin e Lëvizjes Vetëvendosje për t’u futur bashkë në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Nga kjo marrëveshje Osmani do të jetë si kandidate për presidente nga VV’ja, derisa Kurti kandidat për të udhëhequr me ekzekutivin.

Në dokumentin e marrëveshjes të publikuar është zbuluar edhe logoja e iniciativës “GUXO” të Vjosa Osmanit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*

code